Hakkımızda

Ve bugün geldiğimiz noktada bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden,global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan,insanın yaşam kalitesini en başa koyan,tüm tedarikci ve müşterileriyle bir YALÇINLAR markasına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Hayal ettiğiniz yaşam standartlarınız hayalinize yakışır bir düzeyde tasarlandı...Ve projelerimiz YALÇINLAR İNŞAAT'ın müşteri odaklı yaklaşımıyla sizlerle buluştu...

Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayata dokunmaya devam edeceğiz.

Felsefemiz "Dünyada bırakılacak en büyük eser, insana ve insanlığa hizmettir." Bu felsefe doğrultusunda, bilgi teknolojileri, sağlık, turizm ve sanayi sektörlerinde 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Uzmanlığımız ve teknik bilgi birikimimizin yanı sıra, etik değerlere bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde taahhüt sektöründe de prestijli bir yer edindik.

Vizyonumuz; İnşaat ve gayrimenkul sektörlerinde ulusal, bölgesel, küresel düzeyde saygın, kaliteli, güçlü ve toplumsal kalkınmada etkin bir kurum olmak.

Misyonumuz; Gayrimenkul geliştirme projeleriyle, bireyler ve toplum için en iyi yaşam alanı çözümlerini oluşturmak ve sunmak.